Stanislaw Ignacy Witkiewicz

titlemedia typeISBN-13year of publica-
tion
other author(s)
622 upadki BungaCD-ROM978-83-7927-034-72016
622 upadki BungaHardcover978-83-06-03349-62013
622 upadki BungaTaschenbuch978-83-7389-840-02005
622 upadki BungaLedereinband978-83-7389-904-9
Bruno Schulz: La République des rêvesBroché978-2-207-25637-42004Pierre Pachet · Marc Sagnol · Maurice Nadeau · Isaac Bashevis Singer · Georges Lisowski · Serge Fauchereau · Jerzy Ficowski
Czysta forma w teatrze978-83-221-0288-61986
Dramaty 1 + 2 . .Gebunden978-83-06-01159-31985
Jedyne wyjscieCD-ROM978-83-7927-168-92014
Jedyne wyjścieHardcover978-83-06-02169-11993
Jedyne wyjście: Powieść978-83-06-00283-61980
Listy do Bronislawa Malinowskiego978-83-06-00512-71981
Listy do zony 1923-1927Gebunden978-83-06-03242-02009
Listy do zony 1923-1927 Tom 1Paperback978-83-64822-35-32015StanisĹaw Ignacy Witkiewicz
Listy do zony 1928-1931 t.2Gebunden978-83-06-03064-82007
Listy do zony 1928-1931 Tom 2Paperback978-83-64822-36-02015
Listy do zonyGebunden978-83-06-02179-02005
Listy t.2 wol.1Hardcover978-83-06-03360-12014
Maciej Korbowa and BellatrixPaperback978-0-9562749-1-52009
Madman and the Nun and Other Plays   "978-0-295-95048-81969
Madman and the Nun and Other PlaysHardcover978-0-295-97883-31969
Mr Price, or Tropical Madness and Metaphysics of a Two- Headed CalfPaperback978-1-138-87049-92015
NarkotykiCD-ROM978-83-7927-426-02015
NarkotykiTaschenbuch978-83-61154-43-32010
Narkotyki ; Niemyte DuszeHardcover978-83-06-02168-41993
Narkotyki ; Niemyte dusze   "978-83-06-00043-61979
Nauki scisle a filozofia i inne pisma filozoficzne   "978-83-06-03365-62014
NienasycenieCD-ROM978-83-7927-051-42015
NienasycenieTaschenbuch978-83-7389-811-02004
NienasycenieHardcover978-83-7337-512-32003
Nienasycenie   "978-83-06-02167-71992
Nowe formy w malarstwie i wynikajace stad nieporozumienia Szkice estetyczneGebunden978-83-06-02164-62002
O czystej formie i inne pisma o sztuce   "978-83-06-02177-62003
Pozegnanie jesieniCD-ROM978-83-7699-037-82015
Pozegnanie jesieni   "978-83-7927-208-22014
Pozegnanie jesieniPaperback978-83-61199-68-72013
Pozegnanie jesieniLedereinband978-83-7623-474-82010
Pozegnanie jesieniPaperback978-83-7623-531-82010
Pozegnanie jesieniTaschenbuch978-83-7648-323-82010
Pozegnanie jesieniGebunden978-83-7384-401-82005
Pozegnanie jesieniTaschenbuch978-83-7389-809-72004
Pożegnanie JesieniHardcover978-83-06-02166-01992
Pożegnanie jesieni: Powieść978-83-08-02705-91997
Pożegnanie jesieni: Powieść978-83-06-00783-11983
Przeciw nicosci: Fotografie Stanislawa Ignacego WitkiewiczaHardcover978-83-08-01398-41986
Seven PlaysPaperback978-0-9666152-6-52004
SzewcyCD-ROM978-83-941812-2-22015
Szewcy   "978-83-62912-06-32010
SzewcyTaschenbuch978-83-60322-34-52006
Szewcy978-83-7331-153-42004
SzewcyPaperback978-83-85497-75-21993
SzewcyCD-ROM978-83-60313-75-6
SzewcyHardcover978-83-61083-32-0
SzewcyPaperback978-83-7389-619-2
Szewcy i inne dramatyGebunden978-83-7435-129-4
Szewcy Lektura z opracowaniemPaperback978-83-7389-458-72003
Teatr i inne pisma o teatrze978-83-06-02165-31995
Théâtre complet, tome 1: La Sonate de Belzébuth - La Mère - Le Petit Manoir - Le Fou et la NonnePoche978-2-8251-0124-71980
Théâtre complet, tome I: La sonate de Belzébuth - La Mère - Le Petit manoir - Le Fou et la NonneBroché978-2-8251-1979-22005
The Madman and the Nun and the Crazy LocomotivePaperback978-0-936839-83-72000
The Mother and Other Unsavory Plays: Including The Shoemakers and They   "978-1-55783-139-22000
The Witkiewicz Reader   "978-0-8101-0994-01992
Witkacy: Dziwnosc istnienia / The Strangeness of ExistenceHardcover978-83-7419-048-0
Witkacy: Poza rzeczy-wistoscia : Wiersze i rysunki / Poems and Drawings   "978-83-08-01369-41984
W małym dworkuTaschenbuch978-83-7162-102-42019StanisĹaw Ignacy Witkiewicz
W malym dworkuPaperback978-83-7389-436-5
W MaĹym Dworku Lektura Wydanie Z Opracowaniem - StanisĹaw Ignacy Witkiewicz   "978-83-87139-55-12019StanisĹaw Ignacy Witkiewicz
W malym dworku ; Szewcy   "978-83-06-01593-51988
Wybór dramatów978-83-04-01399-51983

S.I. Witkiewicz · S. Ignacy Witkiewicz · S W · Stanislaw I. Witkiewicz · Stanislaw Witkiewicz · Witkiewicz Stanislaw Ignacy

Aleksandria · Applause · Denoël · Dolnoslaskie · Greg · Heraclon · InkerMen Press · Interart · Jirafa Roja · Kama · L'Age d'Homme · Lissner Studio · MTJ · MagnaT · Marek Derewiecki · Martin E. Segal Theatre Center Publ. · Northwestern University Press · PIW · Parma Press · Państwowy Instytut Wydawniczy · Proszynski Media · Routledge · Siedmioróg · University of Washington Press · Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe · Zaklad Narodowy im. Ossolińskich · Zielona Sowa

 

Stanislaw Ignatowicz