Praca zbiorowa Jacek Purchla red

J. P. · P.J. · P.P. · Praca Zbiorowa

titleISBN-13year of publication
5 x Dlaczego978-83-939309-1-32015
100 odpowiedzi na najczesciej zadawane pytania dotyczace PIT978-83-269-4046-02015
100 przeleczy alpejskich na motocyklu978-83-937171-0-12015
1001 naklejek Niezwykle zwierzeta978-83-7770-799-92013
2000 odlotowych naklejek dla chlopcow978-83-7844-478-72013
Afrykanski wygnaniec978-83-8002-153-22015
Albo albo Myslenie psychika instrumentalna978-83-85713-33-32015
Album z naklejkami 4978-83-7895-041-7
Anatomia Repetytorium do kolorowania dla studentow978-83-7758-205-32013
Angielski dla calkiem zielonych978-83-7715-130-32012
Angielski Testy gramatyczno-leksykalne dla zaawans978-83-62482-45-02012
Angielski Testy leksykalne dla srednio zaawansowan978-83-62482-47-42012
Atlas geograficzny gimnazjum978-83-02-10829-7
Auta ciezarowki motocykle Nauka i zabawa978-83-7983-159-32015
Avengers Wielkie plakaty + maska Iron Mana978-83-7983-272-92015
Bajeczki z naklejkami Krolewna Sniezka978-83-7895-867-32014
Bajki o misiach Czesc 1 Herbatka u Promyka i inne opowiadania978-83-7983-188-32015
Bajki o misiach Czesc 2 Lekcja plywania i inne opowiadania978-83-7983-189-02015
Bajkowe zagadki Krola Rozumka978-83-64359-27-92014
Balkany Przewodnik978-83-246-5827-5
Basnie978-83-7895-091-22013
Bataliony Chlopskie978-83-7989-374-42015
Bateria helska978-83-7769-561-62013
Beresteczko 1651978-83-7989-637-02015
Biblia Papieska z komentarzami Swietego Jana Pawla II978-83-7595-717-42014
Bieguny matematyczne978-83-64359-45-32014
Biologia komorki roslinnej Tom 2978-83-01-14869-02015
Blizej geografii Czesc 3 Zeszyt cwiczen978-83-02-13329-92015
Bransoletki przyja?ni978-83-274-2193-72014
Budapeszt Udany Weekend978-83-283-0693-62015
Budownictwo ogolne t.3978-83-213-4557-42015
Chinska gnoza978-83-61205-20-32012
Chirurgia jednego dnia Dylematy praktyki978-83-200-4454-62012
Chory wysokiego ryzyka sercowonaczyniowego w roznych dekadach zycia978-83-7599-489-62012
Cicha 5978-83-7988-235-92014
Ciezarowki Ksiazka z zadaniami978-83-274-3358-92015
Co kochamy978-83-85734-85-72009
Cudowny chlopak Billy978-83-63892-33-32014
Cwiczenia pierwszaka 4 Matematyka978-83-7983-033-62014
Czas na zabawe978-83-7844-488-62015
Czerwony woz strazacki978-83-274-0531-92013
Czytelnictwo w dobie informacji cyfrowej978-83-64203-38-12015
Dawne Pokucie i Huculszczyzna w opisach cudzoziemskich podroznikow978-83-8002-160-02015
Dekoruje restauracja978-83-7983-242-22015
Dekoruje wies978-83-7983-238-52014
Diagnostyka czynnosciowa zaburzen hormonalnych z elementami diagnostyki roznicowej978-83-60608-61-62011
Dinozaury978-83-274-2428-02015
Dinozaury Ciekawostki fakty zagadki978-83-274-2370-22014
Dinozaury Od A do Z Kompletny przewodnik978-83-7711-364-62014
Do dziela Kolorowe wypychanki978-83-274-3018-22015
Dokumentacja podatkowa cen transferowych978-83-7804-190-02014
Do socjalizmu przez wiezienie978-83-61935-53-72014
Dublin Udany Weekend978-83-7661-034-42009
Dwadziescia lat poslugi prymasowskiej kardynala Jozefa Glempa978-83-7232-279-12001
Dzialania dostosowawcze polskich przedsiebiorstw w978-83-242-1671-02012
Dzieci Holocaustu mówia ... t.5978-83-915787-5-92013
Dzieci i mlodziez w procesie ksztaltowania postaw kulturowych978-83-7587-531-72012
Dzieci zwierzat978-83-7708-617-92012
Dzikie zwierzeta Nauka i zabawa978-83-7983-157-92015
Dzikie Zwierzta Ksika Dwikowa Karton978-83-7512-332-62013
Ecclesia - Regnum - Fontes: Studia z dziejów sredniowiecza978-83-235-1925-62015
Edukacja regionalna na I etapie ksztalcenia978-83-7586-063-42012
Eksperymenty sa super! 50 doswiadczen + naukowe abc978-83-213-4748-62012
Elementy finansow i bankowosci978-83-7556-023-72010
Europejski wymiar bezpieczenstwa energetycznego a ochrona srodowiska978-83-64541-02-52014
Floryda Udane Wakacje978-83-283-0916-62015
Gdy pracownik dlugo choruje978-83-269-3290-82014
Glowka pracuje978-83-7895-026-42013
Glowka pracuje Ucze sie tabliczki mnozenia978-83-7895-835-22014
Gruzja i Armenia oraz Azerbejdzan Przewodnik978-83-246-7447-32012
Gryzmoly Bazgroly Mozaiki978-83-7983-115-92015
Harcerstwo w obozach978-83-7850-662-12015
Idzcie zrobcie raban978-83-277-0024-72013
Incognito Niesamowity przypadek Pawla K978-83-86383-64-12014
Indywidualna dzialalnosc gospodarcza978-83-7556-732-82015
Informator kadrowego 2015978-83-269-3480-32015
Informator ksiegowego978-83-269-4242-62015
Informator placowy Wska?niki i stawki aktualne od 1 czerwca 2015 r.978-83-269-3965-52015
Inspiracje Amazonia Kolorowanki dla doroslych978-83-274-3931-42015
Inspiracje Kwiaty Kolorowanki dla doroslych978-83-274-3929-12015
Inspirujaca i inspirowana978-83-62945-04-72013
Jak polubic prace dyplomowa978-83-7525-699-42012
Jestem mala krolewna Dzwieczne wierszyki978-83-7844-946-12013
Jezuickie drogi krzyzowe978-83-277-0152-72015
Kanada Zielony Przewodnik978-83-283-1320-02015
Karmel w Ziemi Swietej Wczoraj i dzis978-83-7305-024-22012
Karty dla dzieci Matematyka w zagadkach978-83-7788-129-32014
Kary i srodki karne Poddanie sprawcy probie Tom 6978-83-255-1313-9
Kochamy Pana Jezusa 2 Poradnik metodyczny978-83-7767-078-12012
Kodeks cywilny Komentarz978-83-278-0557-72014
Kodeks pracy 2016978-83-269-4328-72015
Koleduj z Natalia z plyta CD978-83-63624-63-72014
Kolorowanka XXL Mapa Europy Mlodego Odkrywcy978-83-63618-49-02015
Kolysanki z plyta CD978-83-7568-811-52012
Komputer w edukacji gimnazjalno licealnej978-83-7383-504-72011
Kotula Thaddaeus Doctor Honoris Causa Universitatis Studiorum Mickiewczianae Posnaniensis978-83-232-1727-52007
Koty i psy Nauka i zabawa978-83-7983-158-62015
Krolewny z naklejkami978-83-274-2427-32014
Krolewskie zabawy Flanelkowe ukladanki978-83-7844-801-32012
Ksiega zaczarowanych bajek978-83-7845-164-82012
Kto mowi wrrr?978-83-7844-417-62012
Kuchnia grecka978-83-7844-130-42012
Kuchnia Przyjaciólki978-83-7989-056-92014
Kuferek Maly chlopiec978-83-274-0606-42014
Kulturowe Aspekty Struktury Spoecznej: Fundamenty, Konstrukcje, Fasady978-83-7683-023-0
Kwiaty ciete uprawiane pod oslonami978-83-09-01826-12015
Lamiglowki Profesora Rozumka978-83-64077-08-12014
Lamiglowki Zwierzeta z daleka i z bliska978-83-64359-51-42014
Lanzarote Przewodnik turystyczny978-83-62752-40-92011
Lazik Polski Fiat 508 III W978-83-7945-002-22014
Legal Theory and Philosophy of Law978-83-7383-680-82013
Lektury dla klasy 2978-83-7895-434-72013
Londyn przewodnik978-83-7546-590-7
Londyn Udany weekend978-83-7661-066-52009
MACZUGA978-83-7989-125-22015
Mala edukacja 25 kart do nauki978-83-274-0640-82013
Male wrozki Super puzzle978-83-7770-745-62014
Malowanki. Naklejanki978-83-265-0484-62012
Malta Udane Wakacje978-83-283-0917-32015
Maluj z kurczakiem978-83-63098-64-32012
Maluszkowy Swiat Miasto978-83-7895-689-12014
Maluszkowy Swiat Pojazdy978-83-7895-692-12014
Maluszkowy Swiat Przeciwienstwa978-83-7895-688-42014
Malwinka makowa wrózka978-83-274-1770-12014
Malwinka makowa wrózka Zadania do kolorowania i wy978-83-274-1772-52014
Maly artysta Wycinanie978-83-274-1236-22014
Mamo tato dlaczego nie jemy zwierzat978-83-940337-0-52014
Masza i niedzwiedz. Bajka dla maluszka978-83-7711-182-62012
Matematyka 2001 2 Zeszyt cwiczen czesc 1978-83-02-12887-52012
Matematyka z wesolym Kangurem Kategoria Junior978-83-64660-17-72015
Matematyka z wesolym Kangurem Kategoria Kadet978-83-64660-16-02015
Media Wolne Czy Bezwolne?978-83-85734-93-22011
Mela motylkowa wrózka978-83-274-1769-52014
Metoda Doktora Gersona978-83-939813-0-42014
Microsoft Official Academic Course Microsoft Word 2010978-83-7541-083-92012
Milosc na kazda pore roku978-83-64426-07-02015
Miniatury matematyczne 42 Parabola jako wykres funkcji978-83-60689-81-32013
Minionki Historia prawdziwa978-83-7686-393-12015
Moda978-83-213-4823-02014
Moda Ciekawostki fakty zagadki978-83-274-2371-92014
Modernizmy Architektura nowoczesnosci w II Rzeczypospolitej Tom 2978-83-62972-15-92014
Modlitewnik dla dzieci978-83-63624-58-32014
Moja naklejkowa kolekcja978-83-7844-851-82012
Moja urocza rozowa walizeczka978-83-274-1503-52014
Moje kolorowanki Zimowe kolorowanki978-83-7895-137-72012
Moje kolorowe zadania978-83-274-3492-02015
Moj pierwszy atlas zwierzat978-83-274-2440-22014
Monachium i Bawaria Udane Wakacje978-83-283-0695-02015
Motyle Kolorowanka978-83-7731-226-12015
Najpiekniejsze podroze motocyklowe Chorwacja978-83-937171-1-82015
Na morzu i na ladzie978-83-61071-65-52014
Nasze cialo978-83-274-1468-72015
Na wsi Pokoloruj978-83-274-2584-32014
Niemcy Zielony Przewodnik978-83-7661-028-32009
Nierownosc szans edukacyjnych978-83-7850-112-12015
Niezbednik narodowca978-83-64037-86-32014
Niezbednik specjalisty ds bhp978-83-269-3273-12015
Obecnosc Mistrzow978-83-937712-3-32014
Obertyn 1531978-83-7989-089-72015
Ochrona danych medycznych i osobowych pacjentów978-83-269-4373-72015
Odwaga i wizja / Niosla Go Polska978-83-938158-0-72013
Ogr978-83-62737-67-32015
Okrety ktorych zabraklo978-83-7945-042-82015
O nieruchomosciach ciekawiej978-83-931224-9-32012
Ozdoby wielkanocne978-83-7895-071-42013
Pamiatka Pierwszej Komunii Swietej978-83-245-9909-72013
Parker 4 Jatka978-83-64360-58-92015
Pekin Udane Wakacje978-83-283-0080-42015
Percepcja i interpretacja spolecznej i politycznej sytuacji w Polsce978-83-85459-31-61997
Piec zmyslow978-83-274-1469-42014
Piekna i bestia. Basniowe opowiesci978-83-7770-474-52012
Piekne ksiezniczki Gry i lamiglowki978-83-274-2153-12014
Piknik Brzoskwiniowej Wrozki978-83-274-0532-62013
Pisanie Zadania z gwiazdkami978-83-274-1100-62014
Pismo japonskie Tom 2978-83-906175-8-92014
Placz po Warszawie Powstanie Warszawskie 1944978-83-63029-20-32014
Plastyka 5 Swiezo malowane Zeszyt cwiczen978-83-7420-286-22013
Poczytaj mi, mamo Ksiega czwarta978-83-10-12452-42013
Podroze twoich marzen Niezapomniane miejsca na Ziemi978-83-7495-920-92012
Podstawy hematologii978-83-7563-202-62015
Podwodne zabawy Flanelkowe ukladanki978-83-7844-799-3
Pojazdy Ksiazka i karty scieralne978-83-274-2322-12014
Pojazdy Sklejaj maluj modeluj978-83-274-2716-82015
Polityka na ambonie?978-83-7720-313-22015
Polska kuchnia regionalna978-83-7763-104-12012
Polska na lato nad woda Polska na lato w gorach978-83-7513-935-82011
Polska na weekend 20 najpiekniejszych tras978-83-7642-169-82013
Polska Walczaca Tom 16 Wydzielona Organizacja Dywersyjna ZWZAK WACHLARZ978-83-7989-384-32015
Polskie wierszyki i wyliczanki978-83-265-0444-02012
Polwysep w wierszu IV978-83-60318-90-42013
Pomocnicze srodki lacznosci978-83-7945-039-82014
Poradnik mechatronika978-83-7993-138-52015
Powszechna gnoza978-83-61205-60-92014
Poznaje alfabet A B C D Bazgroszyt978-83-7983-197-52015
Poznaje alfabet E F G H Bazgroszyt978-83-7983-198-22015
Poznaje alfabet I J K L Bazgroszyt978-83-7983-155-52015
Poznaje alfabet L M N O Bazgroszyt978-83-7983-297-22015
Poznaje alfabet P R S T Bazgroszyt978-83-7983-298-92015
Poznaje alfabet U W Y Z Bazgroszyt978-83-7983-299-62015
Poznaje cyfry i liczby 1 2 3 4 5 Bazgroszyt978-83-7983-270-52015
Poznaje cyfry i liczby 6 7 8 9 10 Bazgroszyt978-83-7983-287-32015
Poznaje cyfry i liczby Dodawanie Bazgroszyt978-83-7983-288-02015
Praga Udany Weekend978-83-283-0694-32015
Prasa Narodowej Demokracji Tom 2978-83-7784-053-52011
Prawda I Fasz: O Polskiej Chwale I Wstydzie978-83-85734-87-1
Prawdziwe lamiglowki do lamania glowki978-83-274-1520-22014
Prawo administracyjne Cwiczenia978-83-7620-759-92011
Prawo finansowe Repetytorium978-83-264-0345-32011
Princess Top Modowe hity978-83-274-2998-82015
Przemienieni przez Boga 6 Podrecznik metodyczny z plyta DVD978-83-7505-784-32014
Przemienieni przez Boga 6 Zeszyt ucznia Drogi Przymierza978-83-277-0087-22014
Ptaki Ksika Dwikowa Karton978-83-7588-034-22014
Rachunek pamieci978-83-62610-35-82012
Raz dwa trzy teraz My 2 Matematyka Czesc 4978-83-7409-998-12010
Riwiera turecka Udane Wakacje978-83-246-7442-82013
Riwiera turecka Udane Wakacje978-83-246-4384-42012
Rosliny pokojowe978-83-7670-347-32012
Rosne i poznaje Owoce i warzywa978-83-7983-279-82015
Rozdroza praktyki i idei spoleczenstwa obywatelskiego978-83-7683-041-42011
Rozmowy o rynku ksiazki 12978-83-62948-97-02013
Rysunkowe ZOO978-83-7844-487-92015
Ryszard Kapuscinski978-83-930140-0-22009
Rytmy i kroki Afryki978-83-7505-903-82012
Rzym Udany Weekend978-83-7661-036-82009
Samoloty Nauka i zabawa978-83-7983-160-92015
Samotny wizjoner Joseph Roth978-83-7866-148-12013
Saperzy kolejowi Czesc 1978-83-7945-044-22015
Schulz Forum 2978-83-7453-113-92013
Skarby UNESCO978-83-7845-758-92012
Skazany na smierc978-83-63624-14-92013
Skrytki978-83-62856-24-42015
Smieszne pojazdy Koloruj wedlug kropek978-83-274-4180-5
Snajperzy drugiej wojny swiatowej978-83-7773-046-12013
Spoleczenstwo i siec informacyjna978-83-61464-85-32012
Sprawozdawczosc budzetowa 2016978-83-269-4380-52015
Sprytny krawczyk i inne bajki978-83-7711-318-92013
Stambul Udany Weekend978-83-283-1099-52015
Sto pociech z Klara978-83-63522-29-22012
Studia nad staropolska sztuka wojenna IV978-83-7889-375-22015
Superpojazdy Autogiganty978-83-274-1118-12014
Superpojazdy Terenowki978-83-274-1116-72014
Superpojazdy Wyscigowki978-83-274-1117-42014
SuperQuiz Pilka Nozna Kapitan Nauka978-83-7788-083-82012
Swiat rzymski w V wieku978-83-62261-16-12010
Swiezo malowane Plastyka 4 Zeszyt cwiczen978-83-7420-285-52013
Syrenka warszawska i inne legendy polskie978-83-7983-182-12015
Szanghaj Udane Wakacje978-83-283-0081-12015
Szczecin przewodnik978-83-938933-6-22014
Szczecin przewodnik978-83-938933-7-92014
Szlaczki Alfika i Zetki Poziom 2978-83-65091-02-42016
Szlaczki Alfika i Zetki poziom 2978-83-65091-01-72015
Sztuka interpretacji. Poezja polska XX i XXI wieku978-83-7908-012-02014
Szwedzki w cwiczeniach978-83-62482-43-62011
Szybkie i skuteczne Naklejkowa ukladanka978-83-274-3429-62015
Tatry i Zakopane 2w1 Przewodnik i mapa978-83-7546-706-22016
Teoria i praktyka polityczna Marka Aureliusza978-83-931351-0-32011
Testy z jezyka polskiego978-83-934560-7-92014
Tornister przedszkolaka. Maluchy978-83-7770-734-02012
Tornister przedszkolaka. Sredniaki978-83-7770-735-72012
Tornister przedszkolaka. Starszaki978-83-7770-736-42012
Torun przewodnik978-83-932178-2-32014
Torun przewodnik978-83-932178-3-02014
Transformacja w Polsce i w Niemczech Wschodnich978-83-87688-96-72009
Umarlem na Gibraltarze978-83-940392-0-22015
Umiejetnosc rozumienia i tworzenia tekstow978-83-7638-540-22015
Uwolnieni od Zlego978-83-64789-02-12014
Vademecum katechety978-83-7595-414-22015
Violetta Gry i zabawy towarzyskie978-83-7983-057-22015
Waligora i Wyrwidab i inne bajki + CD978-83-64859-76-22014
Warszawa Przewodnik978-83-932178-1-62014
Warszawa Przewodnik PL978-83-932178-0-92014
Wenecja Udany Weekend978-83-7661-114-3
Wesole pojazdy978-83-62496-92-12015
Wesolych Swiat balwanku978-83-274-1414-42014
W gospodarstwie Flanelkowe ukladanki978-83-7844-800-6
W gospodarstwie Uczymy sie liczyc Ksiazka i liczydelko978-83-274-2449-52014
Wieden przewodnik978-83-7546-591-4
Wieden przewodnik + mapa978-83-7546-534-1
Wieden Udany weekend978-83-246-7432-92013
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 1918-1939 Tom 10978-83-7769-269-12012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 1918-1939 Tom 13978-83-7769-340-72012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 1918-1939 Tom 18978-83-7769-345-22013
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939978-83-7769-897-62014
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 3978-83-7769-222-62012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 4978-83-7769-223-32012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 5978-83-7769-224-02012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 6978-83-7769-225-72012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 7978-83-7769-266-02012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 9978-83-7769-268-42012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 11978-83-7769-270-72012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 1 1 Pulk Szwolezerow978-83-7769-220-22012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 12978-83-7769-271-42012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 14978-83-7769-341-42012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 15978-83-7769-342-12012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 16978-83-7769-343-82012
Wielka Ksiega Kawalerii Polskiej 19181939 Tom 2 2 Pulk Szwolezerow Rokitnianskich978-83-7769-221-92012
Wielka ksiega pomyslow do kreowania978-83-7844-481-72015
Wielka ksiega zwierzat978-83-7711-316-52014
Wielkie kolorowanki Ksiezniczki978-83-7983-290-32015
Wielkie kolorowanki Zwierzeta978-83-7983-291-02015
Wielkie tematy teologii978-83-62610-77-82015
Wiersze mojego dziecinstwa978-83-7845-015-32015
Wilno Udany Weekend978-83-283-0079-82015
W Kosciele 1 Podrecznik metodyczny do religii978-83-7767-079-82012
Wloski dla calkiem zielonych978-83-7715-134-12011
W pancerzu przez wieki Z dziejow wojskowosci polskiej i powszechnej978-83-7889-340-02014
Wplyw mysli hermetycznej Jacoba Boehmego na zycie978-83-61205-01-22014
Wspaniale dinozaury Gry i lamiglowki978-83-274-2152-42014
Wspolczesna Polska978-83-7763-304-52012
Wsrod piratow z naklejkami978-83-274-2429-72014
W swiecie mody978-83-274-2430-32014
Wyciskanie brukselki O europeizacji spolecznosci l978-83-7388-179-22009
Wyscigi samolotow. Koloruj i naklejaj978-83-7770-294-9
Wystawa stala Europejskiego Centum Solidarnosci. Katalog978-83-62853-48-92014
Zaglowce978-83-7845-759-62015
Zaproszeni przez Boga Podrecznik metodyczny do religii dla 4 klasy978-83-7505-780-52012
Zasoby tworcze czlowieka978-83-7525-837-02013
Zdalne odczyty978-83-64702-05-12015
Z dziejow walk o niepodleglosc Tom 2978-83-7629-422-32013
Zeszyt A5 z wezsza liniatura978-83-7134-184-72014
Zintegrowany system bezpieczenstwa transportu tom978-83-206-1781-8
Zlotowlosa i trzy misie. Basniowe opowiesci978-83-7770-479-02014
ZOO zagadki Profesora Rozumka978-83-64077-09-82014
Zwiazek Nauczycielstwa Polskiego w czasach przelomow i transformacji978-83-7173-314-72015
Zwierzaki dzikie978-83-7740-454-62015
Zwierzaki na wsi978-83-7740-453-92015
Zwierzeta Ciekawostki fakty zagadki978-83-274-2372-62014
Zwierzeta Pokoloruj978-83-274-2826-42015
Zwierzeta. Sklejaj - maluj - modeluj978-83-274-2715-12015
Zwierzeta w obiektywie lesnikow978-83-7763-105-82014
Zwierzyniec Zagadki Profesora Rozumka naklejki978-83-64359-30-92014

J. P. · P.J. · P.P. · Praca Zbiorowa

2K Consulting · 3S Media · APN PROMISE · Absolutnie Fantastyczne · Adam · Agnesa · Aksjomat Piotr Nodzynski · Arkady · Artglob · Arti · Ateneum · Austeria · BTC · Bezdroza · Biale Pioro · Biblioteka Wiezi · Buchmann · C.H. Beck · CENTRALA · Capital · CeDeWu · Czelej · Czuly Barbarzynca Press · Dialog · DodoEditor · Edgard · Edipresse Polska · Elzbieta Jarmolkiewicz · Eneteia · Europejskie Centrum Solidarnosci · ExpressMap Polska · FOSZE · Filia · Fundacja Swietego Mikolaja · Fundacja na rzecz Czystej Energii · GWO · Harmonia · Helion · Historia Iagellonica · IFiS PAN · IPN · Impuls · Instytut Zachodni · Jaguar · Kirin · Kongres Plan · Ksiegarnia Akademicka · Ladne Halo · LektorKlett · LexisNexis · M · Martel · Monumen · Multico · Muza · Muzeum II Wojny Swiatowej · NIKO · NOZOMI · Napoleon V · Nasza Ksiegarnia · Nowa Era · ODDK · Olesiejuk · Orle Pioro · PZWL · Panstwowe Wydawnictwo Rolnicze i Lesne · Pascal · Pasja · Petrus · Plan · Poligraf · RM · Ratujemy Swiat · Rea · Robert Zareba · Rogaty Budda · Rozekruis Pers · SBM · SBP · Sbp · Scholar · Sfinks · Siedmioróg · Slowo / obraz terytoria · Stopka · Stowarzyszenie Midrasz · Tako · Tatarak · Taurus Media · UMCS Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Sklodowskiej · Unitas · Universitas · Vertum · Vesper · Via Medica · Vichara · WAM · WSiP · Wolters Kluwer · Wydawnictwa Komunikacji i Lacznosci WKL · Wydawnictwo Grzegorz Czarnecki · Wydawnictwo Instytutu Psychologii PAN · Wydawnictwo Karmelitow Bosych · Wydawnictwo Naukowe · Wydawnictwo Naukowe UAM · Wydawnictwo Pedagogiczne ZNP · Wydawnictwo Uniwersytetu Lodzkiego · Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego · Zielona Sowa

 

Praca zbiorowa Majcher Stanislaw