P. O'Brian

titleISBN-13year of publica-
tion
other author(s)
De andere kant van de wereld978-90-450-0958-22003
De blauwe diamant978-90-450-0370-22002
De Ionische missie978-90-450-0571-32006
Het tij keert978-90-254-1155-82003
Het verlaten eiland978-90-254-1127-52003
Met vlag en wimpel978-90-254-1596-92002
Papillon978-0-586-03486-61999Henri Charrière
Patrick O'Brian Calendar 1996978-0-393-31278-21995
Verraad978-90-450-0829-52006

O'Brian · P. Brian · Patrick O'Brian · Patrick O’Brian · Patrick O´ Brian · Patrik O'Brian Holt · Peter O'Brian

Atlas-Contact · HarperCollins · W. W. Norton & Company

 

P. O'BRIEN