Mieczyslaw Tomaszewski

M.T. · M Tomaszewski · Prof Mieczyslaw Tomaszewski · Tomaszewski Mieczyslaw

titleISBN-13year of publica-
tion
other author(s)
Chopin978-83-224-0908-42009
Chopin978-83-7576-074-32009
Chopin czlowiek, dzielo, rezonans978-83-224-0857-52005
Chopin, czlowiek, dzielo, rezonans978-83-7212-034-21998
Chopin. Ediz. illustrata978-88-6208-145-02010
Chopin LUX wersja polska978-83-7576-086-62012
Chopin wersja francuska978-83-7576-089-7
Chopin wersja hiszpanska978-83-7576-090-32010
Große Komponisten und ihre Zeit: Frédéric Chopin und seine Zeit978-3-89007-448-12017
Krzysztof Penderecki i jego muzyka: Cztery eseje978-83-901888-0-51994
Nad pieśniami Karola Szymanowskiego: Cztery studia978-83-87182-10-61998
Odczytywanie na nowo Rozmowy z Mieczyslawem Tomaszewskim978-83-7576-147-42011Krzysztof Droba
Penderecki978-83-89747-26-62014MieczysĹaw Tomaszewski
Penderecki Bunt i wyzwolenie Odzyskiwanie raju978-83-224-0903-92012   "

Akademia Muzyczna · Akademia Muzyczna w Krakowie · Bosz · Damiani · Laaber-Verlag · Podsiedlik-Raniowski

 

Mieczyslaw Tomiczek