Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

titlemedia typeISBN-13year of publication
Byc kwiatem?...Gebunden978-83-7799-625-62011
Byc kwiatem?...   "978-83-247-0706-52007
Byc Kwiatem?: Wybor Wierszy I Skicow PoetyckichPaperback978-83-7227-334-52000
Danaidy: utwory ostatnie978-83-07-02938-22003
Dramaty978-83-07-00949-01986
ErotykiGebunden978-83-7337-604-52009
Erotyki978-83-7180-668-11998
Liryki najpiekniejsze Pawlikowska-JasnorzewskaGebunden978-83-89683-09-02004
Listy: 1940-1945978-83-85083-32-01994
Listy do przyjaciół i korespondencja z mężem, 1928-1945978-83-902040-1-71998
Najpiekniejsze wierszeHardcover978-83-87082-06-21999
Nie widziałam cię już od miesiąca--978-83-86660-16-21997
Ostatnie utwory978-83-85611-07-31993
Ostatnie utwory Ostatnie listyHardcover978-83-60840-06-12012
Pocalunki milosciTaschenbuch978-83-87907-98-32006
PoezjePaperback978-83-222-0375-01986
Poezje Wybrane978-83-06-02558-31996
Poezje zebrane978-83-900983-0-21993
Rózowa magia: Poezje978-83-85422-25-91994
Salamandra: Wybór978-83-7007-019-91986
Seans na dnie morzaPaperback978-83-63129-07-12012
Smak milosciGebunden978-83-60222-78-22008
Tańczący koliber978-83-207-1023-61988
WierszeHardcover978-83-85318-44-62006
WierszePaperback978-83-06-00575-21987
Wiersze wybrane   "978-83-07-00885-11985
Zapomniane pocalunkiHardcover978-83-86086-22-11997
Z±ote mysli kobiety978-83-86558-71-1

M J · M.P. · María J. · Maria Pawlikowska · P.J. · Pawlikowska-Jasnorzewska Maria

Ad Oculos · Algo · Anagram · Bis · Biuro Literackie · C&T · Czytelnik · Glob · Iskry · Most · Oficyna Wydawnicza Interim · Oficyna Wydawnicza MOST · Państwowy Instytut Wydawniczy · Proszynski i S-ka · Prószynski i S-ka · Sternik · Swiat Ksiazki · Wydawn. "Kossakiana" · Wydawn. Lubelskie · Wydawn. Multico · Wydawnictwo Artystyczne U. Kurtiak i Leya

 

Maria Pawlowiczowa