Botimet MAX

Other ISBN ranges for Botimet MAX: Botimet MAX (978-99943-37-...) · Botimet MAX (978-99943-764-...) · Botimet MAX (978-99943-796-...) · Botimet MAX (978-99943-825-...)

year of pub­li­ca­ti­onISBNauthor(s)title
2014978-99956-23-00-5Tahar Ben JellounArratia
  ''978-99956-23-02-9Elaine MageeSi Të Ushqehemi, Kur Kemi Diabet
  ''978-99956-23-05-0Sarah NorgatePërtej Orarit 9 Me 5
  ''978-99956-23-06-7P. R. SmithPërgjigje Për 120 Pyetjet Më Të Vështira Rreth Marketingut
  ''978-99956-23-10-4Sandra Aamodt dhe Sam WangTë Fshehtat E Trurit
2014978-99956-23-12-8Roger Fisher & Daniel ShapiroPërtej Arsyes
1981978-99956-23-14-2Robert Phd OliverCareer Unrest: A Source of Creativity
2014978-99956-23-15-9Julian FellowesSnobët
  ''978-99956-23-16-6Christopher EibenDyshimi është virtyt në biznes
  ''978-99956-23-17-3Barbara SichtermannÇIftet
  ''978-99956-23-19-7William Weir50 Udhëheqësit Ushtarakë Që Ndryshuan Botën
  ''978-99956-23-20-3Raffaele MorelliNuk Kemi Lindur Për Të Vuajtur
2014978-99956-23-21-0Steven K. ScottNjeriu Më i Pasur Në Kohëra
  ''978-99956-23-22-7John HarveyKocka Dhe Hi
  ''978-99956-23-23-4Richard BransonKur Humba "Virgjërinë"
  ''978-99956-23-26-5Stefan EngesethPyetni Klientët Sa Të Mirë Jeni
  ''978-99956-23-28-9John le CarréKopshtari I Paepur
2014978-99956-23-29-6STEVE CHANDLER & SAM BECKFORD9 Gënjeshtrat që mbajnëpeng biznesin
  ''978-99956-23-30-2Tim AdlerHollivudi Dhe Mafia
  ''978-99956-23-31-9Russ BakerFamilja E Sekreteve
  ''978-99956-23-35-7Laura Shaine CunninghamShpirtra Të Bukur
  ''978-99956-23-36-4Shaun Smith Andy MilliganFuqia E Instinktit Në Biznes
2014978-99956-23-37-1Steve Chandler dhe Duane BlackMos I Gjyko Punonjësit
  ''978-99956-23-38-8Michael NeillJu Mund Të Arrini çDo Gjë Që Doni