Shkenca

Other ISBN range for Shkenca: Shkenca (978-9951-413-...)

year of pub­li­ca­ti­onISBNauthor(s)title
2004978-99943-614-4-1Andromaqi GjergjiAlbanian Costumes Through the Centuries: Origin, Types, Evolution
  ''978-99943-614-6-5Teki BiçokuHistoriku i kërkimeve dhe studimeve gjeologjike të Shqipërisë
  ''978-99943-614-8-9Alfred UçiFilozofia e Teodor Anastas Kavaliotit