Camaj-Pipa

year of pub­li­ca­ti­onISBNauthor(s)title
1980978-99927-41-03-0Grover C. CriswellConfederate and Southern States Bonds
1999978-99927-41-06-1Hilmi TukajEnderr dashurie: Roman (Biblioteka Shkodra)
  ''978-99927-41-19-1Viktor MartiniDëshmoj: Unë, hija dhe vuajtja
2001978-99927-41-29-0Ernesto KoliqiGjurmat e stinve: Poezi (Biblioteka Shkodra)
  ''978-99927-41-40-5Ernesto KoliqiPasqyrat e narçizit: Tregime (Biblioteka Shkodra)
2000978-99927-41-41-2Ridvan DibraStina e ujkut: Roman (Biblioteka Shkodra)
  ''978-99927-41-53-5Tomor OsmaniTabu dhe eufemizma ne gjuhen shqipe
978-99927-41-59-7The Great Philosophers
2001978-99927-41-64-1klara kodrafjale te pathena
  ''978-99927-41-68-9Martin CamajRrathe: Roman (Biblioteka Shkodra)
1992978-99927-41-84-9Jigsaw
2000978-99927-41-94-8Skender DriniKthim ne vetvete: Shekulli i Kosoves, refleksione (Biblioteka Shkodra)