Botues Lilo

year of pub­li­ca­ti­onISBNauthor(s)title
1993978-99927-35-01-5Vladimir KacakuVladimir Kacaku
1989978-99927-35-02-2BennettJoint Archaeological Expedition
1998978-99927-35-04-6Riza LahiDrenica Qeleshja Kosovare Poezi Dhe Tregime Nga
  ''978-99927-35-05-3Ilaz BicajE lame bore, e gjetem dimer
1999978-99927-35-25-1Marubi 99: Ekspozita nderkombetare e fotografise artistike, 25 mars-15 prill
  ''978-99927-35-26-8Renis NushajVarrezat e femijerise: Poezi
1991978-99927-35-61-9Victor ZarnowitzHas MacRoforecasting Failed (Nber Working Paper No 386)
1990978-99927-35-81-7Commercials Tee Vee Toons