Shkolla Luarasi

year of pub­li­ca­ti­onISBNauthor(s)title
2012978-9951-8856-0-7Shukri KlinakuGabimet e Ajnshtajnit: Lëvizja relative, shpjegimi i drejtë dhe gabimet e Ajnshtajnit (Albanian Edition)