Kline

Other ISBN range for Kline: Kline (978-987-9154-...)

year of pub­li­ca­ti­onISBNauthor(s)title
2005978-9951-408-10-3Teuta Shabani TowlerVrasjet Dhe Makijazhet (Njesia Speciale E Krimeve, 1)
2008978-9951-408-64-6edmond BerishaEdis Grand Slam