Dritëro

year of pub­li­ca­ti­onISBNauthor(s)title
2013978-9928-4189-0-6Dritëro AgolliI përndjekuri i dashurisë
2016978-9928-4189-1-3Dritëro AgolliShkëlqimi dhe rënia e shokut Zylo